شرایط و قوانین استفاده از خدمات شرکت ایران فولاد

ورود کاربران به پروفایل شخصی، و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط شرکت ایران فولاد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین شرکت ایران فولاد می باشد.  همچنین انجام خرید و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کلیه قوانین و شرایط شرکت ایران فولاد از سوی کاربر است.

 

قوانین عمومی:

کلیه اصول و رویه های شرکت ایران فولاد مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد. در صورتی که تغییراتی در قوانین، شرایط استفاده و رویه های سایت در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر می شود.

 

مشتری:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری اختصاصی خود که در فرم ثبت نام ایشان درج گردیده است، به ثبت سفارش یا استفاده از خدمات شرکت ایران فولاد اقدام مینماید.

 

ثبت سفارش:

روز های کاری به معنی شنبه تا پنج شنبه به ساعات مندرج در شرکت به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش ها در روز های کاری و اولین روز پس از تعطیلات پیگیری میشوند.

در صورت درخواست مشتری پیش فاکتور از طریق فکس ، ای میل و یا تلگرام ارسال می شود. شرکت ایران فولاد تاکید بر گرفتن موجودی کالا های پیش از خرید قطعی توسط خریدار محترم دارد.

قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای شرکت ایران فولاد محفوظ می باشد. همچنین کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف و قطع فروش، پردازش و ارسال خواهند شد.

 

خسارت در حین حمل و نقل:

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد محصولات، تحویل به شرکت های باربری معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله ارسالی، بروز هرگونه حادثه هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل می باشد و شرکت ایران فولاد تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش، خسارت را جبران می کند. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش اطلاع داده شود.

 

محتوا:

شرکت ایران فولاد تلاش خود را در جهت تولید محصولات با بالاترین کیفیت دارد . مشخصات محصولات حتما قبل از سفارش با واحد فروش هماهنگ شود.

شرکت ایران فولاد هیچ مسئولیتی در قبال محتویات سایت های دیگری که به این سایت لینک شده ندارد و وجود آنها به معنی تایید و یا ارتباط با اداره کنندگان آن سایت نمی باشد.

کلیه محتوای سایت شرکت ایران فولاد شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به وب سایت ایران فولاد می باشد.

 

قیمت:

شرکت ایران فولاد توصیه میکند تا قیمت و موجودی نهایی کالا ها قبل از سفارش قطعی به صورت تلفنی با کارشناسان فروش چک شود. در موارد خاص و در صورت وجود نوسان قیمت و موجودی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری محصول، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، شرکت ایران فولاد موظف است این موضوع را در اسرع وقت به خریدار محترم اطلاع داده و سفارش را لغو نماید. بدیهی است انتخاب خریدار محترم مابین استرداد مبلغ و یا درخواست مدل مشابه اختیاری می باشد.